CLEAN SERVICES 

Poland

Szukasz pomocy przy sprzątaniu? Już nie musisz przejmować się nieładem w swoim otoczeniu. U nas znajdziesz odpowiedź na swoje porządkowe potrzeby! CSP to profesjonalna firma sprzątająca z bogatym doświadczeniem w branży. Oferujemy usługę sprzątania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Sprzątanie mieszkań i biur to nasza specjalność! Nie zwlekaj i zamów profesjonalne sprzątanie z CSP Gwarantujemy, że szybko dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów! Nasz prężny rozwój pozwala nam oferować usługi sprzątania w wielu miastach: Warszawa, Pruszków, Ożarów Mazowiecki, Błonie,Sochaczew, Łomianki, Siedlce, Radom i wiele innych . Sprzątanie już nie musi być Twoim utrapieniem. Skorzystaj z usług Clean Services Polska i zapomnij o kłopotliwych porządkach.

 

O NAS

Clean Services Poland to nowoczesna, profesjonalna i prężnie rozwijająca się firma sprzątająca. Zespół składający się z doświadczonych pracowników, dba zadowolenie naszych Klientów.


Nasze usługi kierujemy do osób fizycznych, przedsiębiorców i instytucji publicznych. Zajmujemy się sprzątaniem mieszkań, domów, biur, imprez firmowych, a także obiektów handlowych i magazynowych. W naszej pracy stosujemy profesjonalne środki czystości oraz sprzęt najlepszych producentów. 

Współpraca z Clean Services Poland to pewność, że sprzątanie będzie wykonane solidnie i zawsze na czas. Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach. Zadowolenie klientów to dla nas priorytet.
Zapraszamy do współpracy !
Clean Services Poland

Bedroom
 

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI TO NASZA PASJA !

Nowoczesny miejski Interior Design

PROFESJONALNE SPRZĄTANIE DLA FIRM

Clean Modern Desk

SPRZĄTANIE INDYWIDUALNE DOMÓW/MIESZKAŃ

SPRZĄTANIE POREMONTOWE 

Wrecking-Building

SPRZĄTANIE PO IMPREZACH

Na koncercie
Styled Garden

USŁUGI OGRODNICZE

Image by Franz Roos

ODŚNIEŻANIE

 

KONTAKT

Warszawa, Polska

+48 882-245-135

  • facebook
Sundry.jpg